“İyi Parti’den UTSO’ya Ziyaret”

İyi Parti Uzunköprü İlçe Teşkilatı Uzunköprü Ticaret Ve Sanayi Odası (UTSO)’nı ziyaret etti.

İyi Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Burhan BAŞEĞMEZ, Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ercan İHTİYAR ve Yönetim Kurulu üyelerini makamlarında ziyarette bulunarak kuruluş amaçlarından ve hedeflerinden bahsetti. Ziyarette İlçe Başkanı BAŞEĞMEZ Yönetim Kurulu Üyelerini tanıtarak, İyi Parti’nin çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Ayrıca ziyarette Uzunköprü sanayisi, ekonomisi konusunda sohbet edildi. Ülkemizde bulunan tüm siyasi partilere eşit mesafede olduklarını ve UTSO’nun tüm partilere kapısının açık olduğunun altını çizen UTSO Başkanı İHTİYAR, “Bugüne kadar Ticaret ve Sanayi Odamızda, göreve geldiğimiz günden bu yana tüm siyasi partilerimize eşit mesafede olduk. Oda olarak yönetim kurulu ve tüm meclis üyelerimizin arasında çeşitli siyasi parti temsilcilerimizden bir oluşum ile hareket ederek oda kapısından içeri girerken siyasi kimliklerimizi kapıda bırakarak, ilçemizi nasıl daha zengin hale getirebileceğimizi, ilçemiz ve ilçemizde yaşayan insanlarımıza nasıl daha fazla katkıda bulunabileceğimizin sorularının cevabını hep birlikte aradık. Bu kapsamda yönetim ve meclisimizde görev alan tüm arkadaşlarımıza aynı hassasiyetle hareket ettik. Bizler, Uzunköprü UTSO olarak misyon ve vizyonumuzla birlikte sosyal ve ekonomik anlamda şehrimizin gelişimine katkı sunacak proje ve çalışmalarımızı hayata geçirmek adına emek ve mesai harcıyoruz” dedi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren UTSO Başkanı İHTİYAR, İyi Parti İlçe Başkanı Burhan BAŞEĞMEZ ve Parti Yönetim Kurulu Üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.