URD Uluslararası Sanat Buluşması Sarıyer’de yapılacak

URD-TRED Sarıyer Sergisi Katılım Belgesi

Uluslararası Ressam Dayanışması Derneği (URD) 2016-2107 Faaliyet döneminde gerçekleştireceği, “URD-Uluslararası Sanat Buluşmaları” etkinliğinin ilkini İstanbul/Sarıyer’de gerçekleştirecek.

22-27 Mart 2016 tarihleri arasında Sarıyer Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezi sergi salonunda yapılacak olan etkinliğin, derneğin kuruluşu için katılım gösterdiği Ressam Dernekleri Federasyonu (REDEF) Kuruluş Çalışmalarını yürüten sanat derneği ve grup üyelerinin katılımıyla gerçekleştirileceği açıklandı.

Açılışı Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü GENÇ tarafından yapılacak olan serginin belediye-sanat derneği dayanışmasıyla gerçekleştirileceği ve açılış programının 2. günü belediye tarafından sergi katılımcıları için boğaz gezisi düzenleneceği belirtildi.

Sergiye katkı sağlayan sanat derneği ve sanat grupları: Ressam Dernekleri Federasyonu (REDEF) Kurucular Kurulu,  Trakya Ressamlar Derneği (TRED), Sanatın Yedi Rengi Derneği (SAYRED) Türkiye Ressam Dayanışması (TÜRED)  Uluslararası Sanat Etkinlikleri Grubu (GALA SANAT) 

Sergi hakkında ayrıntı bilgi İçin: http://urdsanat.wordpress.com