Nazmi METİN 11 Aralık akşamı TRT Okul kanalının konuğu oldu

TRT OKul Programı

Gazetemizin kurucusu ve sahibi gazeteci-ressam Nazmi METİN, her hafta Perşembe akşamları saat: 21:30.00’da TRT Okul kanalında yayımlanan “Her Yer Resim Olsun” programının, 11 Aralık perşembe akşamı yayımlanacak olan Edirne ile ilgili bölümünün konuğu oldu.

11 Aralık 2014 perşembe günü saat: 21:30:00’da  “Her Yer Resim Olsun” programında yayımlanan bölümün konusunun, 23 Ağustos 2014 cumartesi günü Edirne’de yapılan resim atölyesi çekimleri ve daha sonra Meriç köprüsü manzarasında 2 öğrencisiyle yaptığı açık hava resim çalışmasından oluştuğunu belirten Nazmi METİN, yayınla ilgili düşüncelerini şu sözlerle ifade etti:

“ Her bölümü farklı bir ilde bir resim hocası ve 2 öğrencisinin katılımıyla doğal ve tarihi güzellikler fonunda yapılan çekimlerden oluşan, “Her Yer Resim Olsun” programının, televizyon yayıncılığı alanında yıllardır var olan resimle ilgili önemli bir boşluğu doldurduğuna inanıyorum. Varlığı ve formatıyla resim sanatına katkı sağlayan böyle bir programda yer aldığım için mutluyum. Programın oluşumuna katkı sağlayan bütün isimleri kutluyor, uzun bir yayın hayatı diliyorum.”

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s