TRED, Yaşasın Sanat Sergilerinin 2.cisi Edremit’de yapılacak

Trakya Ressamlar Derneği’nin  “Yaşasın Sanat” başlığı altında yaptığı 2018-2019 dönemi sergi etkinliklerinin 2.cisini 06-11 Kasım 2018 tarihleri arasında Edremit’de gerçekleştirilecek.

Edremit Belediyesine ait Ayşe Sıdıka ERKE Müzesi Sergi salonunda gerçekleştirilecek olan sergi etkinliğinin hazırlıklarının sürdüğünü belirten dernek başkanı Nazmi Metin, bu sergimiz de diğer sergilerimiz de olduğu gibi ulusal ve uluslararası sanatçı katılımına açıktır diyerek şu bilgileri verdi.

“Sanatçı arkadaşımız ve dernek üyemiz Hatun KUŞÇU’nun çabalarıyla düzenlenen sergi etkinliğimize dernek üyesi arkadaşlarımız ile dernek üyesi olmayan arkadaşlarımızda katılabilecek. Bu sergi etkinliğimiz. “Yaşasın Sanat” başlığıyla gerçekleştirdiğimiz 2018-2019 dönemi etkinliğimizin ikinci sergisi olacak. 06 Kasım 2018 Salı günü saat 17:00’da açılacak olan sergimize sanatsever Edremit halkının katılım göstermesi bizleri mutlu edecektir.  Bizleri Edremit halkıyla buluşturduğu için Belediye Başkanı Sayın Kamil SAKA ile Kültür Müdürlüğü ekibine Teşekkür ediyorum”