1. Ulusal Şehit Eren Bülbül Fotomaraton

 

Trabzon’da 5 Gün Fotoğraf Maratonu Düzenlenecek

Karadeniz Gençlik Kulüpleri Federasyonu, Kültür ve turizm kenti olan Trabzon’un tanıtılmasına katkı sağlamak, şehrin kültürel, tarihi ve doğal zenginliğinin tanıtımını ön plana çıkarılmasının amaçlandığı sanatsal etkinlik kapsamında fotoğraf severleri buluşturacağı 1. Ulusal Şehit Eren Bülbül Fotoğraf Festivali, “Trabzon’da Yaşam, Kültür ve Tarih” konulu Fotoğraf Festivali 4-9 Mayıs 2018 tarihleri arasında düzenliyor.

Trabzon’da 5 Gün Fotoğraf Maratonu Düzenlenecek
Yarışmada 4 Mayıs- 9 Mayıs 2018 tarihleri arasında Trabzon ve tarihi turistik yerleri kapsayan Foto Maraton düzenlenecek. Foto Maratona katılmak için Trabzon’a gelen yarışmacılar 5 gün boyunca Trabzon’u bütün yönleriyle fotoğraflayacaklar.

Yarışmayla İlgili Tüm Detaylar İnternet Sitesinde
“1. Ulusal Şehit Eren Bülbül Foto Maraton” yarışmasına katılmak isteyen adaylar, yarışmanın bütün detaylarına www.gulumseyincekiyorum.com.trwww.genckonfed.org internet sitelerinden ulaşabilecekler. Yarışmacılar fotoğraflarını şartname ve sitede belirtilen şekilde teslim edecekler.

Yarışmada Dereceye Girenlere Çeşitli Ödüller Verilecek
Seçili kurulunu Fotoğraf sanatçılarının oluşturduğu yarışmada birinciye 4bin, ikinciye 3 bin, üçüncüye 2 bin lira ödül verilecek. Ayrıca Mansiyon (4 Adet) 500 TL, sergilemeye layık görülen 30 fotoğrafın her birine 300 TL, Satınalma 300 TL , Drone ödülü 500 TL Karadeniz Gençlik Kulübü Federasyon Özül Ödülü Olarak 1000 TL ödül verilecek.

Maraton ile İlgili Tüm Detaylar İlerleyen Günlerde Eklenecektir.

Yarışma Organizasyonu:
Gülümseyin Çekiyorum
Hasan Nargül
0532 064 75 48