Yorum Sizin…

Sosyal Medyadan alınma bu yazıda taraflardan birisi, CHP ilçe başkanı Özlem BECAN, diğeri CHP’li Belediye Meclisi Üyesi Necmettin AKIN… Yorum sizin.

CHP Uzunköprü Belediye Başkan Aday Adayı Özlem BECAN; “Uzunköprü Belediyesinin sosyal demokrat belediyecilik anlayışı ile yönetilmeyi hak ettiğini ve hak ettiği yönetim anlayışını Uzunköprü halkının da takdiri ile kazanacaktır. Unutmayın kazanacağız, hep birlikte Uzunköprü olarak kazanacağız” dedi.
Özlem Becan

Daha önceki yazılarımda CHP için bir kazanç ve değerlendirilmesi gereken bir isim olduğunu yazdığım Özlem Becan kardeşimin seçildiği günlerde eski İlçe Başkanı ile ilgili açıklamasını doğru bulmadığım gibi bu açıklamasını da yanlış buluyorum.
Bu ifadeleri okuyan biri Uzunköprü İlçesinin Sosyal Demokrat Belediyecilik anlayışına sahip olmayan bir parti ve Başkan tarafından yönetildiğini veya Sosyal Demokrat bir partiden sosyal Demokrat olmayan bir Başkan tarafından yönetildiğini anlar.Böyle bir yönetimi hak ettiğini iddia ederek aday olan ve Halkın teveccühü ile büyük bir fark ile Başkanlığı kazanan Av.Enis İşbilen ve ekibinin Sosyal Demokrat anlayışından uzaklaşarak yönetim sergilediğini görmedim ve gördüğünü söyleyen birine de rastlamadım.
Üzüldüm sadece.

Necmettin Akın
Necmettin Akın Melih hocam çok güzel doğruları ortaya koymuşsunuz . Sizi kurlarım. Sizler beni çok iyi tanırsınız ben bu partıye kayıt olduğum 1976 yıllından beri tek hedefim altı okun gösterdiği hedef olmuştur . Hiç bir zaman kişilerin yörüngesinde olmadım . Benim için hedef partıme bir oy fazla kim getirir ise benim tercih im o olmuştur . Asıl üzüldüğüm konu ise . Geçmiş yıllardaki siyasi geleneklerimiz. Bozlulmuş olduğunu görmek . Böylesi güzel . Bir partı geleneğinden gelmiş birisi olarak . Kendi çıkarları için partinin seçilmiş kişilerini sosyal medya önünde haksız yere eleştirilmesini hiç doğru bulmuyorum . Ben tür yaklaşımları siyaset fukarası olarak görüyorum.şunu bilemiyorlar . Bir makamı siz kendiniz istemeyeceksiniz toplum sizi oraya taşıyacak halkta karşılığınız Yok ise bu işin olması mümkün değildir . Ayrıca şunuda belirtmek isterim elinizde messi gibi bir oyuncu var ise messi aramanıza gerek yoktur Saygılarımla.melih öğretmenim.