Uzunköprü Belediyesinden ambulans hizmeti alamayan yaslı baba’dan İşbilen’e..

 

Geçtiğimiz günlerde genç yaşında kaybettiği oğlunu evine getirip sevenleriyle sonsuzluğa uğurlamak için Uzunköprü Belediyesinden ambulans hizmeti talebinde bulunan baba, acı paylaştıkça azalır inancıyla yaşadıklarını anlatıyor.

O,yana kavrula yaşadığı acı dolu anları anlatırken, ben gözlerimin içine bakan gözlerinin derinliklerinde yaşadığı o anların şokunu bir türlü atamamanın kalıcı izlerini görüyorum.

O, genç yaşta kaybettiği oğlunun yasını tutarken, oğlunu yitirme şokuyla yanıp kavrulurken bir yakını Uzunköprü belediyesini arayarak ambulans talebini belediye görevlisine ilettiğini anlatıyor ve Belediye başkanı Enis İŞBİLEN’e şu öneride bulunuyor yaslı baba;

“Görevli ambulans göndermek için mesai saatinin başlaması gerekiyor” demiş. Bizde bir tanıdık kanalıyla Keşan belediyesinden talep ettik anında gönderdiler. Yaşadığımız yer olan Uzunköprü belediyesinin vermediği ambulans hizmetini Keşan belediyesinden sorunsuz bir şekilde alarak sevgili oğlumuzun cenazesini Uzunköprü’ye getirerek toprağa verebildik. Buradan Keşan Belediye başkanı Mehmet ÖZCAN’a teşekkür ediyorum.

Uzunköprü Belediye başkanımız Enis İŞBİLEN’e ise tavsiyem, adama iş değil de işe adam seçme yöntemiyle belediye birimlerinde bir an önce görevlendirme yapması.”