UTSO Kadın Girişimcilerden Ses Getiren Kadınlar Günü Etkinliği

IMG_1577 IMG_1650 IMG_1661 IMG_1665

“UTSO Kadın Girişimciler Kurulu Uzunköprü Belediye Başkanına Festival Sözünü Hatırlattılar”

Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu tarafından 08.03.2016 tarihinde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebiyle kahvaltılı bir organizasyon düzenlediler.

2015 yılında da Uzunköprülü kadınların yoğun katılımı ve desteği ile gerçekleştirilen organizasyon, bu yıl 480 kişinin katılımıyla büyük bir coşku ve heyecanla Uzunköprü Cazgır Cafe’de gerçekleştirildi.

Uzunköprü Kaymakamı Kemal Yıldız, Uzunköprü Belediye Başkanı Av.Enis İşbilen, Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ercan İhtiyar, Uzunköprü Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan’da programa iştirak ederek kadınlara destek oldular.

UTSO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Seval Gemici yaptığı açılış konuşmasında öncelikle tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlayarak; göreve başlamalarından itibaren gerçekleştirdikleri programlara değindi. Uzunköprü Belediye Başkanı Av.Enis İşbilen’den Festival taleplerini bir kez daha yineleyen UTSO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Seval Gemici, kadın girişimciler olarak severek bu organizasyona destek olacaklarını belirtti.

UTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ercan İhtiyar ise; konuşmasında tüm kadınların kadınlar gününü kutlamasının yanı sıra Uzunköprü’ye sosyal anlamda yatırım yapılması gerektiğini, kapalı yüzme havuzu ve spor tesisi yapılması konusunda da Uzunköprü Belediye Meclisinden destek istediklerini sözlerine ekledi.

Uzunköprü Belediye Başkanı Av.Enis İşbilen ve Uzunköprü Kaymakamı Kemal Yıldız’da konuşmalarında projelerinden bahsederken tüm kadınların “Kadınlar Gününü ” kutladılar.

Programın sonunda UTSO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Seval Gemici; başarılı bir organizasyon düzenlemelerinde emeği geçen tüm UTSO Kadın Girişimciler Kuruluna, katılım sağlayıp yoğun ilgi gösteren tüm kadınlara; hizmetlerinden dolayı Cazgır Cafe’ye teşekkür etti.