UZTB MECLİS BAŞKANLIK DİVANI EN YAŞLI ÜYE BAŞKANLIĞINDA TOPLANARAK GÖREV DAĞILIMLARINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Borsa Genel Sekreterinin çağrısı üzerine Borsa meclis başkanlık divanı en yaşlı Meclis üyesi Hüseyin Aksoy’un başkanlığında toplanarak görev dağılımlarını gerçekleştirdi.
Meclis Başkanı, Meclis Başkan Yardımcısı ve Meclis Katip Üye seçimleri için yapılan oylama sonucunda Uzunköprü Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdullah Saka, Meclis Başkan Yardımcısı Orhan Gavuzoğlu, Katip Üye Kadir Molla olarak seçilmiştir.
Yargı gözetiminde gerçekleşen Yönetim Kurulu Üyeleri, Yönetim Kurulu Başkanı, Disiplin Kurulu Üyeleri ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genel Kurulu delegeleri seçimlerinde Uzunköprü Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanlığına Egemen Aslan yeniden seçilerek güven tazeledi. Yönetim Kurulu Üyeliklerine de Orhan Gür, Uğur Erk, Halil Gümüş ve Gürkan Gür seçilmişlerdir.

Yapılan seçimler ile ilgili Uzunköprü Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan açıklamasında; Üyelerimizin bizlere verdiği sorumluluğun bilincinde, üyelerimiz ve ilçemizin menfaatleri doğrultusunda gerçekleştireceğimiz projelerimizle Uzunköprü Ticaret Borsasını daha da yukarıya taşıyarak yorulmadan çalışmalarımızı sürdüreceğiz, Üyelerimizin sorunlarını her platformda dile getirerek, çözüme kavuşturmak adına arkadaşlarımızla bu görevleri üstlendik. Seçilmenin vermiş olduğu rehavete kapılmayarak, üyelerimiz ile iletişim içerisinde, üye odaklı çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bizlerden desteklerini esirgemeyen tüm üyelerimize tekrar teşekkür eder, Tüm Meclis ve Yönetim Kurulu arkadaşlarıma görevlerinin hayırlı olmasını dilerim. Dedi.