Uzunköprü Belediye başkanına “Keser” tepkisi

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na: “Şehit evinde türkü söyleyeceğim, tepki almazsam yüzünüze tüküreceğim” diyen Mustafa Keser’i festival programına alan Uzunköprü Belediye başkanı Özlem Becan’a sosyal medyada tepkiler yer aldı. Sosyal medyada yayımlanan tepki satırları şöyle:

“9 Nisan 2018 tarihinde Uzunköprü Belediye Başkanının Genel Başkanına bu adam neler neler söylüyor ve bunlar hiç yaşanmamış gibi Belediye Başkanı da bu adamı Uzunköprü Festivaline çağırıyor. Sanırım gündemi takip etmeye gerek duymuyorlar ya da genel başkanlarını umursamıyorlar… Hiç anlayamadım şekerim…”

Cumhuriyet gazetesinde yer alan söz konusu habere aşağıdaki linge tıklayarak ulaşabilirsiniz.
http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/956009/Mustafa_Keser_den_Kilicdaroglu_na__Sehit_evinde_turku_soyleyecegim__tepki_almazsam_yuzunuze_tukurecegim.html

70959517_10156893344963495_6032828466892636160_n

Bu fotoğraf karesine gelen tepkiler

Uzunköprü Belediye Başkanı CHP’li Özlem Becan, 9 Nisan 2018 tarihinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na “Tepki almazsam yüzünüze tüküreceğim!” diyen Mustafa Keser’i Uzunköprü Festivaline davet etti. Becan, konserde Keser’e plaket verdi bir de mendil hediye etti sonra da gönlünce eğlendi.
Mustafa Keser’i festivale kim davet etti?
Keser, bir komisyon kurularak mı yoksa belediye başkanının kendi inisiyatifi ile mi davet edildi?
CHP Uzunköprü İlçe Örgütünün konu ile bilgisi var mı?
CHP Edirne İl Başkanlığının konu ile ilgili bilgisi var mı?
Konser bitti plaket verildi, mendil hediye edildi; Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan’ın, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na bu sözleri söyleyen Mustafa Keser’i konsere davet etme sürecine genel merkez ne diyecek?
Bunlar CHP’ye gönül vermiş oy atmışların beklediği yanıtlar.
Merakla ben de bekliyorum…Bülent Saylam

  • Ulas Demiray Bu bir haysiyet sınavı idi..kaybettik.. Bize sövenleri baş tacı yaptık..
  • Edirne Taban Hareketi Enis İşbilen’in ayağını kaydıranlar bu fotoğrafa bakıp bir daha düşünmeli
  • Hasan Kıvanç Davet edene plaket ve mendil verene yaziklar olsun. Bu yaratık söylediği sözlerden dolayı özür diledi mi.
  • Huseyin Erkin 😭😭 Partiyi bu hallere düşüren Edirne il teşkilatını yönettiğini sanan zavallılara atıf olsun.
  • Önder Öztürk İlçe başkanımızı açılışa davet etmeyip bu tip şarlatanlara plaket verenleri kınıyorum
  • Mehmet Söğütler yazıklar olsun CHP belediye başkanı olacaksın genel başkana laf söyleyen bir adama para ve plaket vereceksin özlem başkan seni kınıyorum genel merkez sana gereken ceza verecektir hiçsupbep yok