Dominos Pizza UZUNKÖPRÜ’DE İŞ ORTAĞI Arıyor

 

                Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası (UTSO), Domino’s Pizza’dan gelen talep üzerine üyelerine yeni iş ortaklıkları yaratabilmek için yetkililer ile bir araya geldi.

 

UTSO Başkanı Ercan İHTİYAR’ın makamında ağırladığı Domino’s Pizza İş Geliştirme ve Satış Uzmanı Özgür Genç ile Franchise Satış Uzamanı Ümit Çalışkan’ın yaptığı ziyarette Uzunköprü için gerekli araştırmalar yaptıklarını, bu kapsamda Dominos olarak Uzunköprü’de olmak istediklerini ifade ettiler. Bu kapsamda işletmenin hangi bölgede kurulabileceği ile ilgili genel değerlendirme ve tespitlerde bulunuldu.

Dominos Pizza Türkiye, marka bilinirliği en yüksek ve en yaygın evlere servis pizza zinciri konumundadır. Yapılan ziyarette Franchising sistemiyle, büyüme planları kapsamında, farklı il ve ilçelerde açılacak yeni şubeler için yeni iş ortaklarıyla buluşmayı hedeflediklerini ve Uzunköprü’de de olmak istediklerini dile getirdiler.

Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinden, Domino’s Pizza’ya ilgi duyan, işletme zincirine dahil olmak isteyen, bayiliğini yapabilecek, takribi 700 bin lira kurulum maliyetini karşılayabilecek iş ortaklarıyla bir araya gelmek istenmektedir.

Bu kurumsal alt yapıda Domino’s Pizza profiline uygun, bayiliği yapabilecek olan UTSO üyeleri Odamız ile iletişime geçerek talepte bulunabilirler.