UZUNKÖPRÜ BELEDİYESİ OKULLARIMIZI İLAÇLIYOR

IMG-20160106-WA0005
IMG-20160106-WA0007
IMG-20160106-WA0008
Uzunköprü Belediyesi Veterinerlik İşleri Müdürlüğü İlaçlama Birimi, ilçemizde bulunan okullarda ilaçlama işlemi gerçekleştirmektedir.
Belediye Başkanı Av. Enis İŞBİLEN konu ile ilgili yapmış olduğu açıklamada ; Öğrencilerin daha sağlıklı koşullarda eğitim ve öğretim hayatına devam etmeleri için gerçekleştirilen ilaçlama çalışmaları kapsamında sınıflardan tuvaletlere, yemekhanelerden kantinlere kadar tüm okul birimleri ekiplerimiz tarafından ilaçlanmaktadır.
Bu hafta içerisinde ilaçlama ekibimiz, ilçemizde bulunan ilk ve ortaokulların ilaçlama işlemlerinin bitirecekler. Önümüzde ki hafta ise liselerin tamamını ilaçlayacağız.
Çocuklarımız bizim geleceğimizdir. Okullar her zaman bizim öncelikli işimiz olmuştur. Okullara yapmış olduğumuz her hizmette geleceğimizi şekillendirecek olan çocuklarımızın daha sağlıklı ve daha verimli ortamlarda eğitim ve öğretim görmesini amaçlamaktayız. Özellikle belirtmek istiyorum ki kullanılan ilaçlar Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylı ve insan sağlığı açısından risk teşkil etmemektedir.