UTSO ÜYELERİNE ONLİNE EĞİTİM

 

Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odamızın iştiraki olduğu Trakya ABİGEM A.Ş. işbirliği ile Üyelerimizin gelişimine katkı sağlayarak, iş hayatında öne çıkmalarını hızlandıracak ücretsiz online eğitim alma imkanı sunuyor. İster kariyerinizi ilerletmek ister yeni beceriler kazanmak isteyin, işinizi geliştirmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm eğitimler tek bir yerde. Üyelerimize sunulan bu eğitim hizmetine http://www.abigemakademi.com web sitesi üzerinden 7 gün 24 saat dilediğiniz zaman dahil olarak, dilerseniz cep telefonlarınızdan dilerseniz tabletlerinizden veya bilgisayarlarınızdan eğitimlere ulaşabilmeniz mümkün. Sürekli güncellenen tüm içeriklere dilediğiniz her yerden uygun olduğunuz zamanlarda kolayca erişebilirsiniz. Site üzerinden, temel işletme yönetiminden kişisel gelişime kadar birçok eğitim alabilecek olan üyelerimiz, her bir eğitim modülünü tamamladıklarında e-sertifika almaya hak kazanacak.

 

Üyelerimiz, çalışanlarının eğitimi gibi hem zaman hem de maliyet gerektiren zorluklarla baş etmek zorunda kalmadan eğitimlere kendilerinin belirleyecekleri zaman dilimlerinde katılabilecekler bu sayede,  üyelerimiz iş hayatında öne çıkacak, yaptıkları iş ve işlemlerin teorisini pratik olarak öğrenecek ve bu ön çalışma sayesinde kişisel gelişimlerine de katkı sağlayacaklar.

 

Kayıt işlemleri için üyelerimiz http://www.abigemakademi.com adresinden siteye girip ‘Hemen üye olun’a tıklayıp Uzunköprü Ticaret Ve Sanayi Odası’nı seçerek 87652321 şifreyi girip sonrasında açılan formda kendi bilgilerini girdikten sonra e-mail adreslerine gelecek olan kullanıcı adı ve parola bilgileriyle sisteme giriş yapabileceklerdir. İlk etapta, 50 başlıktan oluşan e-eğitim konularını gelecek zamanlarda daha da genişletmeyi düşünüyoruz. Online eğitim sistemi projemiz üyelerimize dünya ile rekabette avantaj sağlayacak.

 

Tüm üyelerimizi online eğitim sistemimizden yararlanmaya davet ediyoruz.