UTTSO Üyeleri Gümülcine’deki Fuarda Dış Pazar Bağlantıları Kurdu

20-21-22 Kasım 2015 tarihlerinde Yunanistan Gümülcine’de düzenlenen Doğu Makedonya ve Trakya Uluslararası Ticaret ve Sanayi Fuarı’na Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Üyeleri ve Uzunköprülü katılımcılar iştirak ederek ürünlerini dış pazara tanıttılar. Trakya Kalkınma Ajansı destekleri ve Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası aracılığı ile ürünlerini fuara götüren Ceylan Tarım-Hayrettin Ceylan, ZEF Tarım Makinaları İmalat Yedek Parça İnşaat Nakliye Hayvancılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi- Emre Çakır, Becan Makina Sanayii ve Ticaret Anonim Şirketi- Levent Becan, Özsoy Çeyiz Yün Tekstil Plastik Eşya ve Gıda Pazarlama Ticaret Limited Şirketi – Selahattin Okan Özsoy, Cin Makina Sanayi – Önder Cin. geniş katılımlı olan bu fuarda ürünlerini sergilediler.

Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ercan İhtiyar, Yönetim Kurulu Üyeleri İhsan Akıncı, Şerafettin Çakır, Meclis Üyeleri Mutlu Çağırtekin ve Salih Yavuz açılış gününde fuarı ziyaret ederek hem protokol heyeti ile birlikte fuarı gezdiler hem de Uzunköprülü katılımcıların standlarını ziyaret ettiler. Trakya bölgesindeki Oda/Borsalardan da yoğun katılım sağlanan fuarda ihracat yapılması için de önemli adımlar atıldı.

Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası aracılığıyla fuara katılan Uzunköprülü katılımcılar burada önemli iş bağlantıları kurduklarını, yurt dışındaki firmalar ile iş anlaşmaları yaptıklarını, fuarın çok verimli geçtiğini belirttiler.

Fuarı Tekirdağ Valisi Enver Salihoğlu, Keşan Kaymakamı Nuri Özder, KOSGEB Edirne Müdürü Bedri Döngel, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin Edirne TSO Başkanı Recep Zıpkınkurt, Edirne TSO Meclis Başkanı Mehmet Eren, Keşan TSO Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Keşan TSO Meclis Başkanı Yüksel Alioğlu, Lüleburgaz TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ergin Okandeniz, ile birlikte ziyaret edip standları ziyaret eden Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ercan İhtiyar bölgemizin dış pazara yakın olan konumundan faydalanıp dış ticaret yapmak isteyenlerin bu gibi fuarları iyi değerlendirmelerinin faydalı olacağını belirtti.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s